Dnes je  sobota 20.10.2018
  Kdo jsme a kde nás najdete  
nic
  << Zpět | Do oblíbených | Úvodní strana  

Kalendář akcí BullSport OstravaKalendář akcí BullSport Ostravanic
z.s. Bullsport Ostravaz.s. Bullsport Ostravanic
Ostravský Bulldozer Ostravský Bulldozer nic
Bull PoslušňákBull Poslušňáknic
Užitečné informaceUžitečné informacenic
Články - zajímavostiČlánky - zajímavostinic
Naši partneřiNaši partneřinic
Tip na výletTip na výletnic
Spolupráce s útulkySpolupráce s útulkynic
VideaVideanic
VYHLEDÁVÁNÍ
 
 III. sportovní den 29. června 2013 

III. sportovní den 29. června 2013

Weight drag pull

Kategorie APBT/AST

PSI

 

1. Kmentová Liliana - Abbyn

2. Biluseac Jaromír - Rasta

3. Schnitta Rostislav - Corey

 

 

Weight drag pull

Kategorie APBT/AST

Feny

 

1. Knoppová Iva - Nyra

2. Vojtasová Martina - Elis

3. Tomica Jiří - Inferno‘s Elli

 

 

Weight drag pull

Kategorie SBT/ABT

Psi

 

1. Michaela Břoušková - Golden Lion

2. Látalová Martina - Bad

3. Turoň Jiří - X-Cona Cuppes Fransimo Bohemia

 

 

Weight drag pull

Kategorie SBT/ABT

Feny

 

1. Martina Bialková - Chelsea

2. Machů Vojtěch - Allisa

3. Prokopová Kateřina - Historia Genesis R.A.C. Popelka

 

High Jump

Kategorie APBT/AST

PSI

 

1. Kmentová Liliana - Abbyn

2. Papáy Josef - Thor

3. Schnitta Rostislav – Corey

 

High Jump

Kategorie APBT/AST

Feny

 

1. Hala Laďa - Círa

2. Knoppová Iva - Nyra

3. Tomica Jiří - Inferno‘s Elli

 

High Jump

Kategorie SBT/ABT

Psi

 

1. Michaela Břoušková - Golden Lion

2. Handl Martin- Brasco

3. Honus Zdeněk -  Aryn Dark z Aggami

 

 

High Jump

Kategorie SBT/ABT

Feny

 

1. Přerovský Marek- Gina Nijada

2. Honus Zdeněk- Bessie Honey Heart

3. Bialková Martina - Chelsie

 

Monkey track

Kategorie APBT/AST

 

1. Biluseac Jaromír - Rasta

2. Schnitta Rostislav  - Corey

3. Krčmářová Zuzana  - Anathema's G-LINE Orca

 

 

Monkey track

Kategorie SBT/ABT

 

1. Bialková Martina - Chelsie

2. Handl Martin - Brasco

3. Břoušková Michaela -  Golden Lion Fransimo Bohemia

 

 

Tug of war

Kategorie APBT/AST

 

1. Parek Marek  - Flash

2. Schnitta Rostislav  - Corey

3. Klinčáková Nikol - Corys

 

 

Tug of war

Kategorie SBT/ABT

 

1. Přerovský Marek - Gina Nijada

2. Břoušková Michaela - Golden Lion

3. Bialková Martina  - Chelsea

 

NEJLEPŠÍ PES

Kategorie APBT/AST

 

Schnitta Rostislav – Corey

 

NEJLEPŠÍ FENA

Kategorie APBT/AST

 

Knoppová Iva - Nyra

 

NEJLEPŠÍ PES

Kategorie SBT/ABT

 

Michaela Břoušková - Golden Lion

 

NEJLEPŠÍ FENA

Kategorie SBT/ABT

 

Martina Bialková – Chelsea


 

 


Stránky jsou postaveny na systému Ekonstruktér.cz
.