Dnes je  sobota 26.5.2018
  Kdo jsme a kde nás najdete  
nic
  << Zpět | Do oblíbených | Úvodní strana  

Kalendář akcí BullSport OstravaKalendář akcí BullSport Ostravanic
z.s. Bullsport Ostravaz.s. Bullsport Ostravanic
Ostravský Bulldozer Ostravský Bulldozer nic
Bull PoslušňákBull Poslušňáknic
Užitečné informaceUžitečné informacenic
Články - zajímavostiČlánky - zajímavostinic
Naši partneřiNaši partneřinic
Tip na výletTip na výletnic
Spolupráce s útulkySpolupráce s útulkynic
VideaVideanic
VYHLEDÁVÁNÍ
 
 IV. sportovní den 28. září 2013 

IV. sportovní den 28. září 2013

Weight drag pull

Kategorie APBT/AST

PSI

 

1. Celerová Smékalová Lenka - Dexter

2. Klinčáková Nikol - Corys

3. Slívová Michaela - Immortal s Sid

 

 

Weight drag pull

Kategorie APBT/AST

Feny

 

1. Knoppová Iva - Nyra

2. Červinka Petr - Džukela

3. Pinkasová Eva - Chelsea

 

 

Weight drag pull

Kategorie SBT/ABT

Psi

 

1. Sršeň Jan - Staffy

2. Michaela Břoušková - Golden Lion

3. Johny Bulík - Coffey

 

 

Weight drag pull

Kategorie SBT/ABT

Feny

 

1. Machů Vojtěch - Allisa Black Rose Gast

2. Juráček Juraj - Tyra

3. Čiada Štefan - Kerri Fransimo Bohemia

 

High Jump

Kategorie APBT/AST

PSI

 

1. Tichý Jan - Bruto

2. Slívová Michaela - Immortal s Sid

3. Klinčáková Nikol - Corys

 

High Jump

Kategorie APBT/AST

Feny

 

1. Knoppová Iva - Nyra

2. Sztyperová Nikola - Gina

3. Červinka Petr - Džukela

 

High Jump

Kategorie SBT/ABT

Psi

 

1. Sršeň Jan - Staffy

2. Ryška Jaroslav - Newman MAX Nijada

3. Donkovová Marcela - Marley

 

Monkey track

Kategorie APBT/AST

 

1. Krčmářová Zuzana - Anathema's G-LINE Orca

2. Červinka Petr - Džukela

3. Slívová Michaela - Immortal s Sid

 

 

Monkey track

Kategorie SBT/ABT

 

1. Sršeň Jan - Staffy

2. Břoušková Michaela -  Golden Lion Fransimo Bohemia

3. Donkovová Marcela - Marley

 

 

Tug of war

Kategorie APBT/AST

 

1. Klinčáková Nikol - Corys

2. Pinkasová Eva - Chelsea

3. Sztyperová Nikola - Gina

 

 

Tug of war

Kategorie SBT/ABT

 

1. Břoušková Michaela - Golden Lion

2. Juráček Juraj - Tyra

3. Ryška Jaroslav - Newman MAX Nijada

 

NEJLEPŠÍ PES

Kategorie APBT/AST

 

není rozhodnuto

 

NEJLEPŠÍ FENA

Kategorie APBT/AST

 

Červinka Petr - Džukela

 

 

NEJLEPŠÍ PES

Kategorie SBT/ABT

 

Sršeň Jan - Staffy

 

 

NEJLEPŠÍ FENA

Kategorie SBT/ABT

 

Machů Vojtěch - Allisa Black Rose Gast


 

 


Stránky jsou postaveny na systému Ekonstruktér.cz
.